Shipping policy


WraithEsports Mağazası üzerinden hafta içi saat 14:00'den önce verilen siparişleriniz aksi bir durum olmadığı sürece aynı gün kargoya teslim edilir. Eğer paketinizin aynı gün kargoya teslim edilmesini engelleyen bir durum mevcutsa ve ürün kargoya verilemediyse sipariş formunda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine bilgilendirme e-postası gönderilir. 

Hafta içi saat 14:00'den sonra verilen siparişler en yakın iş gününde kargoya verilir. Resmi tatil günleri ve cumartesi günleri iş günü sayılmaz. Yarım gün resmi tatil olan günlerde ise kargo en yakın tam iş gününe ertelenebilir. 

Bizim tarafımızdan kargoya teslim edilen siparişlerin takip numaraları genelde kargoya verildiği gün, en geç diğer günün sabahı e-posta olarak tarafınıza iletilir. Paketiniz genellikle kargolanma tarihinden sonraki gün veya ertesi günü tarafınıza ulaşır. 

Eğer ürün size kargo şirketi tarafından teslim edilmezse, veya evde olduğunuz halde bize geri iade edilirse Whatsapp destek hattımıza veya info@wraithesports.com adresimize ulaşarak bizden yardım alabilirsiniz.