Hakkımızda

Wraith Esports firması olarak tamamen yerli sermaye ile 2021 yılından itibaren Türkiyede kendi üretim tesisimizde %100 PTFE mouse skate üretmekteyiz. 

Markamızın üretiminin kontrolünü tamamıyla elimizde tutuyoruz. Üretim tesisi ve makinalarımız tamamen YBM Mühendislik firmasına ait olduğu için parlaklık, kalınlık ve kenar radiusu gibi değişkenlere müdahale edebiliyoruz ve çıkan herhangi bir sorunun sorumluluğunu tamamen üstlenebiliyoruz. Bu sebepten rahatlıkla %100 memnuniyet garantisi sunup, memnun olunmayan her bir ürün için ücretsiz değişim veya para iadesi sunuyoruz.

Memnuniyet garantisi

Skatez, Grip Tape ve Cosmic Glass ürünlerinde memnuniyet garantisi sunuyoruz. Eğer aldığınız ürün sizi memnun edemediyse para iadesi yapıyoruz.

Ulaşılabilir müşteri hizmetleri

Ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bize Whatsapp, Email veya Instagram iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.

Kötü Ürün Garantisi

Eğer elinize gelen ürünün defolu olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Paketinden defolu olarak çıkan her ürün için iade garantisi veriyoruz. Bu süreci olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Güvenli Ödeme

İyzico güvencesi ile ödeme bilgileriniz tarafımıza ulaşmaz ve ödeme işlemi %100 güvenli olarak gerçekleşir.