Wraith Esports üzerinden satın aldığınız hiçbir ürün daha önce ambalajı açılmış, başka bir müşteri tarafından denenmiş ve iade edilmiş bir durumda elinize ulaşmaz.

Ürün gruplarına göre bazı ürünler mühürlü olarak gelirken bazı ürünler sadece mekanik olarak kenetlenen kutularda gönderilir. Ancak Wraith Esports olarak müşterilerimize en sadece en son fabrikada paketlenmiş ve bir daha paketi açılmamış ürünler göndermekteyiz.

Bu sebeple, bilgisayar sarf malzemesi sınıfında bulunan klavye, mouse ve benzeri ürünler ambalajı açıldıktan sonra iade edilemez.

Klavye, mouse, mousepad ve diğer bilgisayar sarf malzemeleri için iade politikamız:

Bu ürün grubunda sadece sıfır ürünler iade edilebilir.

Ürününüzü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde, satın alınan ürünün orijinal kutusunun hiç açılmamış ve zarar görmemiş olması, tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte eksiksiz olması, varsa hediye olarak verilen promosyonlu ya da kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi şartıyla, alışveriş platformu üzerinden başvuruda bulunarak cayma hakkı kapsamında iade edebilirsiniz.


İadeye konu edilen mouse, klavye, mousepad, kulaklık gibi ürünler bilgisayar sarf malzemesi olarak kabul edildiğinden, ambalaj açıldıktan, kullanıldıktan veya kurulum yapıldıktan sonra ikinci el statüsüne düşmektedir.


Bu sebeple iade edilecek ürünün orijinal ambalajının hiç açılmamış, yırtılmamış, zarar görmemiş ve mührü bozulmamış şekilde, faturasıyla birlikte iade talebi oluşturulmalıdır. İade edilecek ürün iade kuralları gereği kesinlikle kullanılmamış/tekrar satılabilir durumda olması gerekmektedir.

Wraith markalı tüm ürünler için iade politikamız:

Bu ürün grubunda kutu içeriği ve üründe hasar veya yıpranma yoksa ambalajı açılmış ürünler iade edilebilir.

Ürününüzü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 30 gün içerisinde, satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması, tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte eksiksiz olması, varsa hediye olarak verilen promosyonlu ya da kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi şartıyla, alışveriş platformu üzerinden başvuruda bulunarak cayma hakkı kapsamında iade edebilirsiniz.

Mouse aksesuarları, klavye aksesuarları/modları için iade politikamız:

Bu ürün grubunda kutu içeriği ve üründe hasar veya yıpranma yoksa ambalajı açılmış ürünler iade edilebilir.

Ürününüzü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde, satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması, tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte eksiksiz olması, varsa hediye olarak verilen promosyonlu ya da kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi şartıyla, alışveriş platformu üzerinden başvuruda bulunarak cayma hakkı kapsamında iade edebilirsiniz.